22 червня 2026

Сьогодні день народження у Богданчика!



Сьогодні, 22 червня, Богданчик святкує 

день народження.


Вся наша класна родина щиро вітає іменинника з ювілеєм!


Зичимо тобі, Богданчику, від усієї душі
Доброї долі і щастя в житті.
Нехай з твоїм веселим сміхом
У дім приходить радість й втіха!
Своєю посмішкою втішай
І щасливим зростай!

 

19 червня 2026

На фестивалі "Теліженко-фест: Мереживо долі"

 19 червня в місті Сміла  відбувся фестиваль "Теліженко-фест: Мереживо долі", який зібрав поціновувачів українського мистецтва, творчості та культурних традицій. У Всеукраїнському конкурсі витинанок було представлено близько 400 робіт. Приємно, що серед кращих, були роботи наших учнів, вихованців гуртка паперопластики,  керівником якого є Ольга Іванівна Хоменко.


Дипломами глядацьких симпатій та подарунками відзначено Анічку
 "Авторська витинанка", 
Софійку 
 "Декоративна витинанка",
 Дениска
 "Сюжетна витинанка".
 Фестиваль подарував дітям незабутні враження: зустрічі з народними майстрами творчі майстер-класи з витинанки, плетіння та гончарства.








Вітаємо наших учасників та Ольгу Іванівну із заслуженими відзнаками та бажаємо нових творчих перемог!

Сьогодні день народження у Владика!


Сьогодні, 19 червня, Владічок святкує 

день народження.

Вся наша класна родина щиро вітає іменинника з ювілеєм!



Зичимо тобі, Владику, від усієї душі
Доброї долі і щастя в житті.
Нехай з твоїм веселим сміхом
У дім приходить радість й втіха!
Своєю посмішкою втішай
І щасливим зростай!

 

12 червня 2026

Сьогодні день народження у Саші!


Сьогодні, 12 червня, Саша святкує 

день народження.

Вся наша класна родина щиро вітає іменинника з ювілеєм!

Зичимо тобі, Сашику, від усієї душі
Доброї долі і щастя в житті.
Нехай з твоїм веселим сміхом
У дім приходить радість й втіха!
Своєю посмішкою втішай
І щасливим зростай!

 

 

05 червня 2026

П'ятниця. Заключний день осередку дозвілля


П’ятий день у нашому осередку дозвілля «Дивоцвіт» був яскравим, веселим і по-справжньому смачним!

Він традиційно розпочався з ранкового кола, хвилини мовчання, лінійки та інструктажу з техніки безпеки. Після бадьорої зарядки діти розважались на тренажерах, дізналися багато цікавого про українські традиції харчування, пригадали улюблені національні страви, розгадували загадки, пригадали прислів'я, грали в ігри, смакували козацькою кашею.




Фото на згадку.

Цей день став яскравим завершенням роботи нашого осередку дозвілля «Дивоцвіт». Попереду на дітей чекають довгоочікувані літні канікули, сповнені відпочинку, нових вражень, цікавих пригод і незабутніх моментів. Бажаємо всім сонячного, безпечного та щасливого літа! 
Щиро вдячні Ірині Сергіївні та Анастасії Андріївні за цікавий, пізнавальний і змістовний відпочинок.