Сьогодні в нашому ліцеї стартував тематичний тиждень яскравих образів та гарного настрою!
Понеділок пройшов під гаслом «Діловий чорно-білий». Учні класу підтримали ідею та із задоволенням долучилися до створення стильних образів у класичних чорно-білих кольорах.
Тематичний день подарував усім позитивні емоції та гарний настрій.








Немає коментарів:
Дописати коментар