19 травня 2026

Сьогодні на гуртку


 Сьогодні на гуртку паперопластики четвертокласники з Ольгою Іванівною виготовили чудову вишиванку. Яскраво розфарбували орнамент, склеїли, вирізали і вийшла супер-вишиванка, яка прикрасить нашу дошку до Дня Вишиванки.

Працювали старанно з цікавістю та захопленням.

МОЛОДЦІ! 
І діти, і керівник гуртка!

Немає коментарів:

Дописати коментар