Сьогодні на гуртку паперопластики четвертокласники з Ольгою Іванівною виготовили чудову вишиванку. Яскраво розфарбували орнамент, склеїли, вирізали і вийшла супер-вишиванка, яка прикрасить нашу дошку до Дня Вишиванки.
Працювали старанно з цікавістю та захопленням.
МОЛОДЦІ!
І діти, і керівник гуртка!
Немає коментарів:
Дописати коментар