12 травня 2026

Сьогодні на гуртку

 Сьогодні на гуртку паперопластики четвертокласники з Ольгою Іванівною виготовили гарні сукні-вишиванки в техніці орігамі.

Працювали старанно з цікавістю та захопленням.

МОЛОДЦІ!

Немає коментарів:

Дописати коментар