Сьогодні четвертокласники долучилися до до тематичного дня та продемонстрували стильні джинсові образи у синіх кольорах.
На уроці образотворчого мистецтва виготовили блакитні волошки, якими прикрасили дошку.
Фото на згадку.
Ось такі ми - четвертокласники:
красиві, стильні, креативні!
Щиро вдячні батькам за підтримку!










Немає коментарів:
Дописати коментар