08 травня 2026

Сувенір для матусі

 На гуртку паперопластики  четвертокласники з Ольгою Іванівною у техніці  квілінгу виготовили чудові сувеніри до Дня Матері.

Всі працювали дуже старанно і наполегливо.

ЧУДОВІ РОБОТИ!
МОЛОДЦІ!

Немає коментарів:

Дописати коментар