Сьогодні в осередку дозвілля день - зелений. Діти провели його цікаво і весело. Перегляньте, будь ласка, фрагменти дня відпочинку!
В очікуванні вистави.
Переглянули в будинку творчості
цікаву виставу "Всі миші люблять сир".
Фото на згадку.
Допрацьовували над буквами у
техніці квілінгу.
На підсумковій лінійці.








































Немає коментарів:
Дописати коментар