Любі діти!
У вас розпочалися літні канікули.
Бажаю провести їх весело і змістовно.
Бажаю провести їх весело і змістовно.
Нехай кожен день дарує тепло сонця, яскравий відпочинок, нові пригоди. Хай літо запам'ятається вам багатьма приємними моментами.
Шановні батьки!Дозвольте нагадати Вам, що під час літніх канікул Ви несете повну відповідальність за життя і здоров'я дітей.
З Вашими дітками проведено інструктаж та бесіду щодо безпеки життя під час літніх канікул.



Немає коментарів:
Дописати коментар