19 червня в місті Сміла відбувся фестиваль "Теліженко-фест: Мереживо долі", який зібрав поціновувачів українського мистецтва, творчості та культурних традицій. У Всеукраїнському конкурсі витинанок було представлено близько 400 робіт. Приємно, що серед кращих, були роботи наших учнів, вихованців гуртка паперопластики, керівником якого є Ольга Іванівна Хоменко.
Дипломами глядацьких симпатій та подарунками відзначено Анічку
"Авторська витинанка",
Софійку
"Декоративна витинанка",
Дениска
"Сюжетна витинанка".
Фестиваль подарував дітям незабутні враження: зустрічі з народними майстрами творчі майстер-класи з витинанки, плетіння та гончарства.

























Немає коментарів:
Дописати коментар