19 червня 2026

На фестивалі "Теліженко-фест: Мереживо долі"

 19 червня в місті Сміла  відбувся фестиваль "Теліженко-фест: Мереживо долі", який зібрав поціновувачів українського мистецтва, творчості та культурних традицій. У Всеукраїнському конкурсі витинанок було представлено близько 400 робіт. Приємно, що серед кращих, були роботи наших учнів, вихованців гуртка паперопластики,  керівником якого є Ольга Іванівна Хоменко.


Дипломами глядацьких симпатій та подарунками відзначено Анічку
 "Авторська витинанка", 
Софійку 
 "Декоративна витинанка",
 Дениска
 "Сюжетна витинанка".
 Фестиваль подарував дітям незабутні враження: зустрічі з народними майстрами творчі майстер-класи з витинанки, плетіння та гончарства.








Вітаємо наших учасників та Ольгу Іванівну із заслуженими відзнаками та бажаємо нових творчих перемог!

Немає коментарів:

Дописати коментар