Після останнього дзвоника, який пролунав для школярів в п'ятницю, школа знову наповнилась дитячими голосами. Це відкрився Осередок дозвілля "Дивоцвіт", де для діток організували цікавий, пізнавальний і змістовний відпочинок.
Сьогодні ми відпочивали в парку, де для всіх дітей було організовано свято "У ритмі літа". Школярі переглянули святковий концерт, побували на майстер-класах, розважались на батутах, смакували солодкою ватою, морозивом та попкорном.
Фрагменти дитячого дозвілля.
На лінійці.
В очікуванні святкового концерту.
На майстер-класах.
Фото на згадку зі спонсором свята
Русланом Хомідовим.
Цікаво і весело!













.jpg)



.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар