01 червня 2026

Понеділок. Осередок дозвілля "Дивоцвіт" розпочав роботу

  Після останнього дзвоника, який пролунав для школярів в п'ятницю, школа знову наповнилась дитячими голосами. Це відкрився  Осередок дозвілля "Дивоцвіт", де для діток організували цікавий, пізнавальний і змістовний відпочинок. 

Сьогодні ми відпочивали в парку, де для всіх дітей було організовано свято "У ритмі літа". Школярі переглянули святковий концерт, побували на майстер-класах, розважались на батутах, смакували  солодкою ватою, морозивом та попкорном.

Фрагменти дитячого дозвілля. 

На лінійці.

В очікуванні святкового концерту.


На майстер-класах.



Фото на згадку зі спонсором свята 

Русланом Хомідовим.

Цікаво і весело!

Немає коментарів:

Дописати коментар