05 червня 2026

П'ятниця. Заключний день осередку дозвілля


П’ятий день у нашому осередку дозвілля «Дивоцвіт» був яскравим, веселим і по-справжньому смачним!

Він традиційно розпочався з ранкового кола, хвилини мовчання, лінійки та інструктажу з техніки безпеки. Після бадьорої зарядки діти розважались на тренажерах, дізналися багато цікавого про українські традиції харчування, пригадали улюблені національні страви, розгадували загадки, пригадали прислів'я, грали в ігри, смакували козацькою кашею.




Фото на згадку.

Цей день став яскравим завершенням роботи нашого осередку дозвілля «Дивоцвіт». Попереду на дітей чекають довгоочікувані літні канікули, сповнені відпочинку, нових вражень, цікавих пригод і незабутніх моментів. Бажаємо всім сонячного, безпечного та щасливого літа! 
Щиро вдячні Ірині Сергіївні та Анастасії Андріївні за цікавий, пізнавальний і змістовний відпочинок.

Немає коментарів:

Дописати коментар