П’ятий день у нашому осередку дозвілля «Дивоцвіт» був яскравим, веселим і по-справжньому смачним!
Він традиційно розпочався з ранкового кола, хвилини мовчання, лінійки та інструктажу з техніки безпеки. Після бадьорої зарядки діти розважались на тренажерах, дізналися багато цікавого про українські традиції харчування, пригадали улюблені національні страви, розгадували загадки, пригадали прислів'я, грали в ігри, смакували козацькою кашею.
Фото на згадку.
Цей день став яскравим завершенням роботи нашого осередку дозвілля «Дивоцвіт». Попереду на дітей чекають довгоочікувані літні канікули, сповнені відпочинку, нових вражень, цікавих пригод і незабутніх моментів. Бажаємо всім сонячного, безпечного та щасливого літа!
Щиро вдячні Ірині Сергіївні та Анастасії Андріївні за цікавий, пізнавальний і змістовний відпочинок.























































Немає коментарів:
Дописати коментар